Těhotenská móda je tu i pro vás. Jak vybrat správně?

Zjistila jste příjemnou informaci spojenou s tím, že jste těhotná? Potom nezapomínejte na nutnou obměnu vašeho šatníku. Kladem je, že těhotenská móda už není tak nedostupná, jako tomu bylo dříve. Ten pravý čas, kdy se na ni zaměřit, nastává okolo 3-4 měsíce. A jak vybrat to pravé? Poradíme vám.

Správná velikost je základ

Smiřte se s tím, že během těhotenství budete větší. Nejenom v oblasti bříška, ale zvětší se i jiné partie. Pamatujte proto na to, že si budete muset vybírat i větší velikost, než jste byla doposud zvyklá. Je to zcela přirozené a rozhodně se nesnažte nasoukat do něčeho, co je vám vysloveně malé. Zbytečně si uškodíte.

Výběr je velký

Je jenom na vás, co ráda nosíte a v čem se cítíte dobře. Jak jsme již zmínili výše, tak současná nabízená móda pro těhotné toho nabídne opravdu mnoho. Je tedy jenom na vás, kterými cestami se vydáte. Co patří mezi osvědčené a poptávané kousky šatníku každé nastávající maminky? Třeba:

  • Sukně a šaty
  • Různé druhy kalhot
  • Halenky a živůtky

Soustřeďte se na materiál

Jaký by měl u těhotenského oblečení jasně dominovat? Je to zcela pochopitelně materiál přírodní. V kvalitních internetových obchodech, kterým není jedno, co prodávají, se nemusíte obávat. Když už zboží vybíráte, je vhodné, pokud je oblečení vyrobeno například z bavlny, je použitý len, nebo třeba viskóza. To je trojice přírodních materiálů, kterou doporučujeme jako tu nejlepší volbu.

Soustřeďte se na správný střih

Těhotenská móda je vyráběna právě s ohledem na kulatící-se bříško každé maminky. A tomu odpovídá i lehce upravený střih. Například u zmíněných halenek by měla být jejich přední část o něco delší, než zadní – eliminujete tak případné vylézající bříško. Pokud jde o kalhoty, ty by zase měly být nastaveny pásem, který je udrží na svém místě. To jsou hlavní rozdíly, oproti klasické módě.