Ideální místo pro letní dovolenou? Ubytujte se v Jeseníkách stylově a v soukromí

Jeseníky mohou být skvělým místem pro strávení i té vaší letní dovolené. Jako vždy a všude, musíte si dobře vybrat místo, kde se ubytujete. To často rozhoduje o tom, jak si dovolenou užijete a jaké pocity si odvezete domů. Aby vaše dovolená byla opravdu plná zážitků a příjemných chvil, využijte možnost individuálního ubytování, které je stále populárnější. Nemusíte se mačkat s ostatními v hotelu, můžete mít svůj klid a soukromí, tedy vše, co je pro příjemně strávenou dovolenou důležité.

Relaxace, kterou si zasloužíte

Úžasnou příležitostí k ubytování, která vám nabídne výbornou možnost doslova nasát místní atmosféru, je ubytování ve stylu, který byste v Jeseníkách očekávali asi nejvíce. Roubené chalupy, tedy roubenky, vás zbaví pocitu uměle vytvořeného prostředí pro turisty. Naopak jsou zcela autentické, ale s veškerým komfortem. Přesně takové je ubytování Kouty nad Desnou, kde na vás čeká uzavřený komplex, který je tvořen dvěma roubenými chalupami. Najdete zde komfort, který byste možná ani nečekali a potěší vás třeba: 

  • Vířivka
  • Finská sauna
  • Vytápěný bazén

Ale pochopitelně také mnoho dalších možností relaxace a služeb, které udělají z vaší dovolené skutečný relax. Menší děti využijí dětské hřiště, rekreovat se zde tak může celá rodina, a to celoročně. Využít lze dvou samostatných apartmánů. Je zde veškeré vybavení, jako satelitní televize a internet. Ubytování má kapacitu až 16 osob v rámci jedné roubenky, dohromady se v penzionu ubytuje tedy až 32 lidí.

Aktivní dovolená

Není to ale pouze o ubytování v samotných roubenkách, ale také o širokých možnostech okolí, kde si užijete nejen relaxace, ale svou dovolenou můžete strávit také aktivně. Ubytování Jeseníky je jako stvořené pro výlety do přírody nebo díky dostupným cyklostezkám pro všechny milovníky cyklistiky. V zimě vás zase potěší poloha kousek od lyžařského střediska.

Petr Nimmrichter
+420 777 121 043
info@ubytovanikouty.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Ubytování se štítky , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.