Znáte Duo Jamaha? Má nový klip

Hudebních žánrů jsou desítky. Jedním z nich je i zábavný pop, kde je již několik let na jasném vrcholu Duo Jamaha. Kdo si rád poslechne vtipné a zajímavé písničky, ten o nich jistě slyšel. A dá se očekávat, že o nich ještě uslyší. A to hlavně v souvislosti s novým videoklipoem Tam do duba. Ten si hned od svého zveřejnění získal celou řadu fanoušků. Dokládá to také jeho sledovanost, která během chvíle jenom na serveru Youtube dosáhla 100 000 zhlédnutí. To jasně ukazuje, že se povedl.

Klip patří mezi velmi povedené

Hudbě, která je mimo jiné velmi chytlavá, se budeme věnovat později. Nyní se podívejme na zpracování klipu. Samotné Duo Jamaha o něm říká, že se velmi povedl. A my to můžeme jenom potvrdit. Není to jenom velmi kvalitní scénografie, ale celý klip je i precizně natočený, s jistotou technické kvality. Na tuzemské poměry se rozhodně jedná o jeden z velmi dobrých počinů, pokud zmapujeme celou hudební scénu.

Nezklame ani hudba

Duo Jamaha písní Tam do duba jasně potvrzuje, proč patří k nejlepším. Opět se můžete těšit na velmi chytlavou melodii a zajímavý text. Navíc potěší také novinka. A to sestra Mariána Kotvana, zpěvačka Katarína, která je v klipu zajímavým hudebním hostem. Sami se při poslechu můžete přesvědčit, že jde o kombinaci, která velmi dobře funguje.

Na internetu, v televizi, nebo na koncertě

A kde daný klip Tam do duba vidět? Buď přímo na internetu, nebo v televizi. Pokud jde o možnost poslechu, není nic jednoduššího, než vyrazit na pravidelně konané a často vyprodané koncerty Duo Jamaha. Nejenom, že na nich budete mít možnost slyšet tuto píseň, ale mi řadu dalších hitů, jako Učitelka, Karolína, Hospoda, nebo Červené vínečko. To je jenom zlomek tvorby, která je dnes vyhledávána napříč různými generacemi. Proč? Pro rytmus, chytlavost a samozřejmě často i vtipnost či pravdivost jednotlivých textů.