Víte jak na holky? Máme zaručené tipy, se kterými to nepokazíte!

Někdo hledá životní lásku, někdy jen povyražení. Ať už je váš záměr seznámit s jakýkoliv, vždy to má určitá pravidla. Na světě možná existují chlapi, kteří dokáží sbalit holku pouze pohledem, ale pokud čtete tento článek, pravděpodobně to nebude váš případ. Pojďme se proto podívat na několik pravidel, které vám pomohou prolomit ledy.

Důležité je poznat ji

Pokud jste někde narazili na váš vytoužený „objekt zájmu“, je určitě fajn, pokud se potkáváte běžně častěji. Například v práci nebo třeba navštěvujete nějaký společný zájmový kurz. Mimochodem právě nejrůznější kurzy jsou skvělou příležitostí, kde se přímo nabízí, jak zaujmout holku a jak můžete navázat konverzaci. Nechodíte do žádného? Přihlaste se někam! Pokud se ale potkáváte spíše nahodile, třeba ve zmíněném zaměstnání, určitě se vyplatí váš protějšek poznat. Všímejte si, co dělá, co má ráda. Žena musí vědět, že o ni máte zájem nejen kvůli tomu, jak vypadá. Následují další kroky: 

  • Upozorněte na sebe
  • Zaujměte ji

Abyste vůbec mohli přistoupit k vlastnímu seznamování, je důležité na sebe upozornit. Bez toho to zkrátka nepůjde. Zde záleží, v jakém jste prostředí. Pokud je to u nás v Česku, stále se vyplatí být gentlemanem, podržet dveře apod. Většina žen to bude vnímat kladně, ale pokud pracujete třeba v prostředí nadnárodní korporace, dnes už si na to raději dávejte pozor, aby to nebylo posuzováno jinak, než byl váš záměr. Dále přichází asi nejsložitější disciplína, a sice jak oslovit holku. Rozhodně ji nemusíte ohromovat penězi, ale chce to pozvolna začít se sváděním. Zkuste s ní navázat přátelský vztah, často se usmívejte a buďte vtipní. To ženy milují. Snažte se působit přirozeně a tak, aby z vás vyzařovalo charisma sebevědomého muže. Ženy podvědomě vnímají tyto signály tak, že se s vámi cítí příjemně a v bezpečí.

Spousta tipů je na internetu

Při seznamování je také důležité nespěchat, musíte být do určité míry trpěliví, ale ne zase přehnaně. S vlastním procesem balení vám rozhodně mohou pomoci návody na webu JSH. Naučte se balit ženy jako nikdo jiný!