Tisk na nesavé materiály je moderní variantou současného tisku

Když se mluví o tisku, většina z nás si pravděpodobně představí domácí tiskárnu, na které můžeme vytisknout dokumenty, fotografie či řadu dalších věcí. Moderní technologie však umožní i řadu dalších věcí. Stačí se jenom obrátit na toho správného odborníka. Příkladem může být třeba i tisk na nesavé materiály, který dnes může patřit mezi jeden z nejvyhledávanějších. A to právě pro své možnosti, stejně jako pro svou kvalitu, a ve výsledném ohledu také pro poměrně příznivou cenu dané kompletní realizace.

Jaké materiály lze potisknout?

Pokud vás tato oblast tisku zaujala, pojďme se společně podívat na několik možností toho, co lze potisknout. Naprostým základem je dnes tisk na plastové fólie. Ty jsou využívány třeba jako obalový materiál, kdy může i samotný potisk nalákat na koupi. Nehledě na další výhody, které daný obal může mít. Není to však jediná varianta, kterou lze potisknou. Velmi oblíbený je dnes potisk PVC. Tedy plastů, a to různých variant, které na trhu existují. Jistotou je u specializovaných firem také možnost potisku tradičních materiálů, kam se řadí také sklo. Ano, i na to lze tisknout doslova libovolné motivy, s jistotou kvality v podobě zachování věrného zobrazení barev, i samotného výsledku.

Nechte si vyrobit, co potřebujete

Zaujala vás tato oblast a začali jste přemýšlet o možnosti výroby speciálních obalů, reklamních nosičů, nebo třeba zákaznických karet? Pokud ano, podívejme se společně i na možnosti toho, co si lze pomocí potisku na nesavé materiály nechat vyrobit. Začneme zmíněnou fólií, kdy lze tisknout jak na bílé, tak samozřejmě i čiré varianty. Dále není problém nechat si nejenom potisknout, ale i kompletně vyrobit různé krabičky a přebaly, stejně jako plastové karty. Třeba ve formě zákaznických. Vše v tomto sortimentu doplňují také podložky s různými možnostmi povrchových úprav, nebo vyhledávané woblery.

Příspěvek byl publikován v rubrice Služby se štítky , , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.