Tipface jako sociální síť a bezrizikové sázky v jednom

Tipface je jedinečný projekt spojující svět sociálních sítí a her. Vývojář Tipface známý pod pseudonymem BetorCZ má za sebou projekty jako Goalunited nebo Travian, jež patří mezi největší a nejúspěšnější mupltiplayerové hry v Evropě. Tipface vznikl po čtyřletém testování v beta verzi 10. května 2019 a získává si stále více příznivců.

Sociální síť pro hráče

Tipface funguje jako klasická sociální síť, jen s tím rozdílem, že je zaměřena na speciální okruh uživatelů. Na své si zde přijdou ti, kdo se zajímají o sport i ti, kteří hledají okruh nadšenců do her a sázek. Na Tipface, stejně jako třeba na Facebooku, můžete diskutovat s ostatními registrovanými uživateli, vytvářet kontakty a zájmové skupiny. Hlavním rozdílem a výhodou je však to, že:

  • Setkáte se s lidmi z celého světa se stejným zájmem, se kterými máte společné téma
  • Máte možnost oddělit svůj běžný profil na sociálních sítích od sázek
  • Navíc se můžete zdarma účastnit her a jiné zábavy

Hry a zábava na Tipface

Krom možností sociálních sítí nabízí Tipface i velkou řadu her a sázek. Velkou výhodou je však, že jsou bez nutné investice a tudíž i bez rizika finanční ztráty. Pro přístup k širším možnostem si můžete zakoupit prémiový účet, jehož cena je však konstantní a nevyžaduje po vás další investice jako sázky. Tipface přináší mnoho druhů zábavy – například sázky na sport a výsledky, online ruletu, číselné hry, kvízové soutěže a mnoho dalšího. I bez počátečního vkladu peněz v nich můžete vyhrát mnoho zajímavých cen od sponzorů i finančních odměn.

Další možnosti

Na Tipface najdete i mnoho zajímavostí. Nechybí pak ani herní skóre či sbíráte zkušeností a achievementů, které znáte nejspíše z běžných on-line her a díky kterým si můžete vylepšit profil nebo získat další odměny. Platforma je spolehlivá, což dokazují na Tipface recenze od mnoha uživatelů i partnerství se známými firmami. Spolu s registrací zdarma si tedy každý může tuto zábavnou sociální síť vyzkoušet.