Sex doma

Žijeme v době, kdy každý rád experimentuje. Všichni chtějí zkoušet exotické jídlo, exotické dovolené a dokonce i exotický sex. Tady se slovem exotický myslí něco neobvyklého, něco nevšedního, jiného. A tak se stává, že lidé souloží v parcích na lavičkách, na louce, v lese, ve výtahu, na záchodech v baru. Romantika že?

Mnoho lidí si myslí, že je to něco extra, když zkusí nové místo. To určitě je. Je skvělé zkusit jiné místo, jinou polohu. Ale je skvělé dělat to s jedním partnerem a nezapomínat při tom na sex doma. I doma je spousta míst, kde si můžete své hrátky ozvláštnit. Sex doma je příjemnější v tom, že se nemusíte bát, že někdo přijde, vyruší vás nebo vás bude sledovat. To určitě ocení ženy. I pánové si ale přijdou na své. Zkoušeli jste už sex na pračce? A na zapnuté pračce? A takových míst, které najdete doma, je mnohem víc. Tak věnujte pozornost i tomu, co máte přímo před sebou. Nemusíte si svůj vztah kořenit jen v parku. Sex doma může být taky něco extra. Zkuste použít třeba nejrůznější pomůcky, zamyslete se nad svými touhami a vzájemně si je naplňujte. Povolte uzdu své fantazii a užijte si sex doma, v pohodlí, teple a soukromí.

Pokud máte pocit, že váš sex už není to, co to bývalo, nezoufejte. Na všem se dá zapracovat. Můžete provozovat sex doma, ale nejen v ložnici. Už změna místa ve vašem bytě či domě dodá sexu zvláštní chuť. Když přidáte nějaké neobvyklé hrátky s hračkami ze sexshopu, hned pocítíte rozdíl. Pokud si partnerka veze třeba paruku, v mužích to obvykle vyvolá pocit novoty a tím pádem navozuje větší chtíč. Je to zakořeněno v jejich pudech, dámy, je to přirozené. Ať už zvolíte paruku, tekutou čokoládu, převleky nebo „jen“ vibrátor, určitě pocítíte změnu k lepšímu. Důležité je naslouchat partnerovi, ať už jde o sex doma nebo někde venku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Erotika se štítky , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.