Připojte si k dronu kameru a využijte naplno jeho možnosti

Drony jsou velkým hitem poslední drony. Je to dáno především tím, že nám umožní létat na obloze a oproti helikoptérám nabídnout mnohem větší stabilitu, stejně jako nám umí nabídnout také jednodušší ovládání. I proto je o tyto RC modely zájem. Dalším důvodem je fakt, že jeho využití nemusí být spojené jenom s obyčejnou zábavou a tedy s tím, že si zalétáme. Moderní droni dnes nabídnou i možnost připojit ke svému tělu praktickou kameru. S tou se pohodlně vznesou, což nám umožní pozorovat svět doslova z ptačí perspektivy.

Obraz není nutné jenom ukládat

Dron s kamerou samozřejmě může nabídnout různá provedení. Ta základní jsou spojena s tím, že konkrétní dron ve vzduchu natočí záznam, který se obvykle uloží přímo do kamery, nebo se uloží na paměťovou kartu. Jsou však i možnosti, jak můžeme vše posunout ještě dál.

Díky využití bezdrátových technologií není problém ani to, aby byl obraz živě přenášen do některého z vašich zařízení. Tím může být nejenom klasická vysílačka, kterou jsou RC kvadrokoptéry ovládány, ale může se jednat i o přenos obrazu třeba do vašeho mobilního telefonu. To má výhodu v tom, že můžete přesně vidět, jak a co konkrétně natáčíte. Stejně tak je možné řídit se jenom záznamem z kamery a podle toho svůj dron řídit. Více se tak přiblížíte realitě, kdy se můžete cítit, jako byste skutečně byli ve vzduchu.

dronfpvcz kradro sky

Dokonalé rozlišení je samozřejmostí

Kamery dnes můžete pořídit nejenom externí, ale lze si pořídit i drony, které dnes kamery mají vestavěné. V obou případech platí, že kvadrokoptéra může být vybavena kamerou s vysokým, a to Full HD rozlišením. Tím získáváte jistotu doslova dokonalého záznamu. A k čemu ho využít? Můžete natočit zajímavou událost, stejně jako monitorovat určité místo. Pro profesionální záznamy lze dokonce využít i služeb odborníků, které se na natáčení přímo specializují.