Nejlepší únikové hry v Praze a okolí

Bydlíte v Praze, nebo jejím blízkém okolí? Potom jistě víte, že hlavní město naší země je centrem kultury, zábavy, sportu, ale také mnoha netradičních volnočasových aktivit. A mezi jednu z takových patří i únikové hry. Pokud jste o nich ještě nikdy neslyšeli, pomůžeme vám je přiblížit. Samotný koncept vzešel z hororu Saw, kde si musela parta cizích lidí zachránit život plněním jednotlivých úkolů. Vás záchrana života samozřejmě nečeká, jelikož cílem moderních únikových her je hlavně zábava. A jaké patří mezi nejlepší? Podívejte se s námi.

Hitem je Door Z

Dnes se podíváme na skutečný hit poslední doby. Jedná se o únikovou hru, která nese vcelku jednoduchý název, a to Door Z. Pokud je něčím výjimečná, tak hlavně tím, že není spojena jenom s jedním možným příběhem. Aktuálně jsou k dispozici dva a dle slov tvůrců hry se chystají další. To znamená, že ji můžete navštěvovat pravidelně, vždy za účelem vyzkoušení něčeho nového. Jednotlivé úniky však budou mít vždy něco společné. Budete muset přemýšlet, spolupracovat se svým týmem, stejně jako bude třeba zapojit svůj důvtip, nebo smysl pro detail. A že nejsme konkrétnější? To je schválně – cestu ven vám několika tipy nechceme prozradit.

Doslova pro každého

Pro koho je únikovka Door Z vhodná? Doslova pro každého. Je jedno, zda si s partou přátel, nebo se svým partnerem chcete užít nezapomenutelný zážitek. Danou možnost však využívá mnoho firem i v rámci teambuldingových aktivit. Důležité je zachovat počet osob v týmu, což je 2 – 5. Ti následně mají šedesát minut na to, aby splnili všechny úkoly a dostaly se ven. A že se jedná skutečně o ty nejlepší únikové hry v Praze a okolí, to dokládá i fakt, že se při návštěvě můžete těšit na do detailu propracovaný příběh, dokonalé kulisy, stejně jako zajímavou tematickou hudbu, která vás vtáhne do děje – ve kterém budete hlavním hrdinou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava se štítky , , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.